724 321 884 info@reklama-opava.cz

Tiskoviny

TISKOVINY PRO VÁŠ BYZNYS

Prezentujte se profesionálně

Připravíme pro vás reklamní tiskoviny nejrůznějších formátů a tiskových materiálů. Pro výrobu vizitek, pozvánek, letáků, plakátů a dalších firemních prospektů vybereme vhodnou technologii a připravíme vše od grafického návrhu až po tisk.

Naše služby

Tiskoviny mnoha formátů

Vizitky

Použijte designovou vizitku a prezentujte se na úrovni. Tiskneme vizitky již od malých nákladů. Provádíme jednobarevný i barevný tisk v lesku či matu podle vašeho přání.

Pozvánky

Chystáte firemní oslavu? Chcete pozvat své zaměstnance či zákazníky na vánoční večírek? Připravíme pro vás vkusný grafický návrh a zrealizujeme tisk.

Letáky

Navrhneme, připravíme a vytiskneme jednostranné či oboustranné letáky přesně podle vašich představ. Tisk provádíme digitální nebo ofsetovou technologií již od malých nákladů.

Nabízíme provedení v různých formátech i gramážích papíru.

Plakáty

Potřebujete o sobě dát vědět? Vyrobíme vám plakát, díky kterému si vás lidé zapamatují.  Nabízíme provedení v různých formátech a povrchových úpravách. Vašim představám vyjdeme vstříc.

Brožury a Prospekty

Sdělte zákazníkům to nejdůležitější o vašem výrobku či službě. Připravíme pro vás praktický a designový návod, slevový leták, příbalovou informaci či jiné firemní prospekty na míru vašim požadavkům.

Tiskneme na lesklé i matné papíry různých formátů i gramáží již od malých nákladů.

Reference

Co už máme za sebou

Jsme vám k dispozici

Od začátku do konce

Probereme vaše představy

Navrhneme grafiku a technologii

Připravíme podklady

Reklamu vyrobíme

Provedeme instalaci na místě