724 321 884 info@reklama-opava.cz

Reklamní polepy

Profesionální polepy

Dejte o sobě vědět

Vytvoříme efektní a kvalitní polep výlohy vašeho obchodu, který upoutá pozornost zákazníků. Vyrobíme samolepky a nápisy na míru vašim potřebám. Vše připravíme od grafického návrhu až po tisk a nalepení přímo na vámi vybrané místo.

Naše služby

Reklamní polepy na míru

Výlohy

Prodáváte dokonalé výrobky? Nenechte své zákazníky projít bez povšimnutí. Dejte o sobě vědět! Vytvoříme pro vaši prodejnu profesionální polep výlohy, který vaše zákazníky osloví. Vše sladíme s firemními barvami i okolním prostředím. O polep vaší výlohy se postaráme od začátku do konce.

Nápisy

Označte svou provozovnu, vylepte na viditelné místo nápis, díky kterému si vás zákazníci všimnou. Připravíme pro vás reklamní nápis, díky němuž vás zákazníci snadno najdou.

Tabule

Sdělte zákazníkům, co ve svém obchodě aktuálně nabízíte. Přehledně a efektně. Vytvoříme pro vás kvalitní informativní reklamní tabuli na míru. 

Samolepky

Potřebujete označit firemní materiály, schránku nebo dárkové předměty? Samolepky s logem nebo firemním mottem se čas od času hodí v každé firmě. Rádi vám připravíme samolepky různých formátů pro všestranné použití.

Reference

Co už máme za sebou

Jsme vám k dispozici

Od začátku do konce

Probereme vaše představy

Navrhneme grafiku a technologii

Připravíme podklady

Reklamu vyrobíme

Provedeme instalaci na místě