724 321 884 info@reklama-opava.cz

Orientační systémy

pro snadnou orientaci

Aby vás zákazníci kdykoliv našli

Nenechte své zaměstnance, návštěvníky a další příchozí tápat, kde vás najdou. Ukažte jim cestu a pravidla, která v budově i mimo ni platí, a pomozte jim rychle se zorientovat. S promyšlenými orientačními systémy uděláte na své návštěvníky vynikající dojem.

Naše služby

Systémy pro orientaci v budovách

Orientační tabule

S promyšlenou, logicky uspořádanou a estetickou orientační tabulí se ve vaší budově návštěvníci už nikdy neztratí. Vždy budou vědět, kam jít a kam naopak nevstupovat.

Orientační tabule vyrábíme na míru. Přizpůsobíme se vašim rozměrovým i estetickým požadavkům. Orientační tabule padnou vašemu interiéru jako ulité.

Dveřní cedulky

Sídlíte ve vícepatrové budově s milionem dveří? Dopřejte svým návštěvníkům jistotu, že klepou na ty správné. Profesionální dveřní cedulka navíc dodá vašemu podnikání šmrnc. Své zákazníky tak dokážete oslovit ještě dříve, než vezmou za kliku.

výstražné cedule

Dejte návštěvníkům laskavě, ale jasně najevo, jaká pravidla ve vaší budově platí. Označte dveře, které jsou určeny pouze zaměstnancům, nebo za nimiž hrozí nějaké nebezpečí, nepřehlédnutelným označením.

Reference

Tabule, za kterými si stojíme

Jsme vám k dispozici

Od začátku do konce

Probereme vaše představy

Navrhneme grafiku a technologii

Připravíme podklady

Reklamu vyrobíme

Provedeme instalaci na místě