724 321 884 info@reklama-opava.cz

O nás

Naše historie

Náš tým

Jsme tým lidí, který pracuje s radostí. Problémy řešíme, překážky překonáváme. Ať už máte jakoukoliv vizi, vašim představám se budeme snažit vyjít vstříc.

historie

Navazujeme na mnohaletou tradici

Začátky působení společnosti Schaffartzik sahají již do roku 1899. Josef Schaffartzik v té době založil na Nákladní ulici v Opavě firmu, která poskytovala tehdejším podnikatelům a firmám v širokém okolí různorodé práce související s reklamou.

Kromě výroby reklamních tabulí, vývěsních štítů a popisů výkladních skříní nabízel také malířské, natěračské a lakýrnické práce nebo třeba popisy vozidel a tramvají, které tenkrát v Opavě jezdily.

O dvacet let později již firma zaměstnávala okolo dvaceti pracovníků včetně syna zakladatele, Maxmiliána Schaffartzika. Smělé plány na rozvoj rodinné firmy však brzy přerušila válka a následné zkonfiskování majetku.

Zdálo se, že historie společnosti se nenávratně uzavřela. Začátkem devadesátých let však na úspěch svých předků navázal Rudolf Schaffartzik. Firmu začal úspěšně rozvíjet a jeho vize a hodnoty udávají směr společnosti dodnes. Po náhlé smrti Rudolfa Schaffartzika v roce 2021 pokračuje v činnosti jeho manželka Vladimíra Schaffartziková, která ve firmě působí již od roku 2003.

Vstřícný a profesionální přístup přinesl firmě v krátkém čase řadu spokojených zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu i služeb. S většinou z nich spolupracujeme již několik desetiletí.

 

 

Kontaktujte nás

Kde se můžeme potkat?

Vaše představy a vize spolu s vámi probereme tam, kde si budete přát. Rádi přijedeme na místo, kde plánujete umístit novou reklamu. Nebo vám uvaříme dobrou kávu v naší kanceláři v Opavě.